Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Stare Rochowice - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

349 000 zł80 m² 4 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 440 m²

Nieruchomości, mały domek 'zapraszaja klientów poszukukuących małego domu do remontu w ładnej ,spokojnej okolicy ,położónego z dala od drogi ,ale swietnie skomunikowanego .Cena bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Komarno

Komarno(Stare Rochowice + 13 km)

1 890 000 zł282 m² 6 702,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

! oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Funkcjonalny dom jednorodzinny z widokiem na Karkonosze Komarno Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 237,32.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wałbrzych

Poniatów,Wałbrzych(Stare Rochowice + 23 km)

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Wałbrzychu w dzielnicy Poniatów o powierzchni 87m2. Dom składa się na parterze z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kowary(Stare Rochowice + 22 km)

249 000 zł180 m² 1 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 739 m²

Na sprzedaż - połowa domu z dużą działką w Kowarach + budynek gospodarczy Oferta dostępna tylko w biurze myhome Na sprzedaż połowa domu (mieszkanie o powierzchni ok. 80 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Strzegom

Strzegom(Stare Rochowice + 22 km)

819 000 zł167 m² 4 904,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferujemy państwu nowoczesne funkcjonalne domy W zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej, o energooszczędnym systemie ogrzewania podłogowego, zasilanego pompą ciepła Z funkcją chłodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra(Stare Rochowice + 24 km)

305 000 zł200 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Jgjp-1906 L Do sprzedaży dom w budowie, położony w Jeleniej Górze na działce o pow. 514m2. Dom częściowo podpiwniczony, a na parterze: duże pomieszczenie produkcyjno usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jeżów Sudecki(Stare Rochowice + 22 km)

1 360 000 zł230,10 m² 5 910,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Ekologiczny dom wolnostojący z ogrodem, jeżów Sudecki u podnóża Karkonoszy Twój Dom Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę - przytulny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów(Stare Rochowice + 18 km)

290 000 zł111,85 m² 2 592,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 870 m²

Oferta Nieruchomości Otti składająca się z: - lokalu mieszkalnego stanowiącego połowę domu poniemieckiego - pięknej starej stodoły z kamienia - 2 murowanych garaży i wiaty - działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dziwiszów(Stare Rochowice + 18 km)

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 113 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra(Stare Rochowice + 24 km)

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:566 m²

Jeśli myślisz o długoterminowej inwestycji, z możliwością mieszkania i prowadzenia biznesu w jednym miejscu, to ta oferta z 9-10% roi jest dla Ciebie! Świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra(Stare Rochowice + 24 km)

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Okazja! zmiana ceny Z 880.000, - NA 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stare Rochowice

Stare Rochowice,dolnośląskie

190 000 zł150 m² 190 000 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij